Сонцезахисні системи

деревянные жалюзи 50мм

Сонцезахисні системи активно застосовуються у якості альтернативного декорування вікон приміщень, виконуючи при цьому  ряд важливих функцій: регулювання світлового  потоку, захист від зовнішніх температур, та від сторонніх очей тощо. Сучасна сонцезахисна система повинна відповідати багатьом вимогам. Вдень – утворювати тінь, ввечері – давати можливість потрапити останнім промінцям світла, влітку – утримувати похолоду уприміщенні, а взимку – допомагати зберігати тепло. Вас не бачать зовні, проте Ви можете спостерігати усе, що коїться за Вашим вікном. Та врешті, варто зазначити естетичний  аспект, через те що ормлення интер'єру є  важливою частиною сучасного дизайну та архитектури.

вертикальные жалюзи 89мм

Наші вироби виготавлюються з екологічно чистих сертифікованих матеріалів, котрі при нагріванні не створюватимуть Вам дискомфорту та забезпечать тривалий срок уксплуатації.

Для зручності у використанні ми можемо запропонувати сучасне автоматичне обладнання.

 

рулонные шторы в коричневой комплектации

шторы-плиссе на арочном окне

Замовити сонцезахисні системи у компанії «Dec’Art» легко та зручно: Вам потрібно  лише запросити нашого співробітника на замір за одним із вказаних телефонів офісу. Прямо на объекте Вам будет предоставлена грамотная консультация и образцы лучших европейских коллекций, и, если выбор будет сделан, уже через три-пять рабочих дней понравившееся изделие будет украшать Ваше окно.

Выбирая системы солнцезащиты для своих окон, доверьтесь профессионалам, которые ценят Ваш комфорт и Ваше время!