Рулонные шторы

Рулонные шторыРулонні штори,вони ж тканеві ролети, - мабуть,  найбільш поширені  з усієї серії сонцезахисних систем. Їх можна зустріти практично  у будь-якому интер'єрі квартир, будинків, офісів, салонів та ін. Їх за правом вважають найкращим засобом захисту від сонця та сторонніх поглядів. При виготовленні виробів, застосовуються тканини, котрі легко адаптуються в різноманітних дизайнерських рішеннях. Рулонні штори «товаришують» з усіма текстильними композиціями та, з іншого боку, вони цілком самодостатні; можуть бути «невидимками», а можуть стати яскравою акцентною плямою, - все залежить від  вибору тканини та  поставленого завдання.
Рулонні штори монтируються як  на стулку вікна, так і  на весь отвір, в стелю або на  стіну, також  розроблені спеціальні системи для мансардних (похилих) выкон.   Всы різновиди систем рулонних штор поділяються на: відкриті, закриті (коробові , або  касетні) та  мансардні.

купить рулонные шторы

Відкриті системи рулонних штор

Відкриті системи  – найпростіші та найбільш розповсюджені. Вони підходять для монтування на стулки будь-яких  типів вікон, на будь-які отвори або безпосередньо в отвір. Вал з кріпленням, тип тканини - вибирається індивідуально,, з урахуванням розмірів. Колір комплектації, крім базового  білого, можна підібрати під колір рами або інші кольори інтер'єру. (Подробнее)

рулонные шторы Киев

Закриті системи

Закриті системи, безперечно, виглядають более більш естетично, оскільки вал із тканиною заховані  в короб, сама тканина рухається вздовж направляючих, що запобігає  светловим  зазорам по боках . Ці системи монтуються переважно на штапики вікна. В залежності від форми та особливостей  штапика використовуються системи з різними видами направляючих. Кольори систем Ви можете добрати під колір рами вікна. (Подробнее)

рулонные шторы цена

Мансардні системи

Мансардні системи  – являють собою касету з пружиним механізмом, яка умонтують на раму вікна (найчастіше   зустрічаються вікна  виробників  Roto, Velux, Facro). За рахунок  того, що короб та направляючі щільно прилягають до вікна, сонячне світло не проникає до кімнати. Тканина утримається в натяжці за допомогою пружини, спеціальні фіксатори цілком запобігають провисання. Колір системи добирається до кольору рамb. (Подробнее)

Керування: механічне (ланцюжковий  або пружинний механізм) та автоматичне (клавіша або пульт дистанційного керування).

система день-ночь

Систем Делайт

Серед різноманіття варіантів тканин і систем окремої уваги залуговує такий винахід  як рулонні штори "ДЕЛАЙТ", у споживчому колі більш відомі під назвою "День-Ніч". Завдяки круговому руху тканини  и чергуванні  смуг, ролети типу День-Ніч дозволябть  плавно регулювати ступень освітлення у Вашому приміщенні. С недавнього  часу рулонні штори "день-ніч" доступні в варіантах як  відткритих, так і закритих касетних систем.


Рулонные шторы: купить готовые или заказать по каталогу под определенный размер? В первом случае Вы получаете изделия, более-менее подходящие Вам по размеру. То, что, как говорится, поставлено на поток. Такая продукция широко представлена в строительных маркетах и на рынках. Вряд ли в этом случае стоит говорить о качестве ткани и комплектующих непонятного производства. Наши рулонные шторы – это ткани и системы только европейских производителей, а это означает комфортность и долгий срок службы! 

Безусловно, один из самых распространенных вопросов в разделе рулонные шторы - цена. Здесь нужно понимать, что это не штучный товар, и на формирование стоимости, кроме размеров, влияют тип системы и, конечно же, ткань. В наших каталогах представлено более 400 видов тканей, разных по плотности, фактуре, сложности технологического процесса их производства. Точная сумма с учетом всех этих факторов может быть озвучена непосредственно на объекте.

При приеме заказов на рулонные шторы, Киев и Киевская область обслуживаются нашими специалистами в максимально сжатые сроки. Мы осуществляем монтаж и в других регионах, в этом случае условия и сроки обсуждаются дополнительно. 

Замовити  рулонні штори можна за телефонами:

(050) 235 25 86
(097) 328 30 91